Tréninky - Pistole - - Žádost o členství v klubu - Košík

Kategorie

Pistole - CQB Live Fire

Pokročilé techniky vstupu do místností. Prodloužený (šestihodinový) trénink. ! Účast možná výhradně po absolvování kurzu CQB nebo CQB-LF nebo One Man CQB Pistol.

Pistole - na motivy MV102

Trénink na motivy kurzu MV-102. Střelba z různých poloh, střelba na více terčů s identifikací terče, včetně částečně zakrytých, střelba zpoza krytu, řešení závad a přebíjení. To všechno se nedá za 3 hodiny stihnout, a proto se obsah konkrétního tréninku odvine od schopností a potřeb přítomných. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - na motivy MV102-301

Střelba na motivy kurzu MV-102, MV-201a MV-301 v komplexní rozhodovací situaci, po vyhledání vhodného krytu  Obsah se odvine od schopností přítomných. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - speciální trénink

Pistole - speciální trénink, upřesnění náplně viz poznámky u konkrétního termínu. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - střelba a ovládání zbraně jednoruč

Pistole - střelba a ovládání zbraně jednoruč. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - střelba do více směrů

Pistole - střelba do více směrů. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - střelba do více směrů na krátkou vzdálenost

Pistole - střelba do více směrů na krátkou vzdálenost. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - střelba na více cílů a za pohybu

Pistole - střelba na více cílů a za pohybu. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - střelba po změně pozice

Pistole - střelba po změně pozice. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - střelba z krytů a za pohybu

Pistole - střelba z krytů a za pohybu. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - střelba za pohybu

Pistole - střelba za pohybu. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - trénink pro ženy

Základní a mírně pokročilé techniky střelby (přibližně v rozsahu technik kurzů DP1 a DP2) a na problematiku skrytého nošení zbraně na ženském těle. Proto je kurz pouze pro ženy. Po dohodě je možná účast i úplných začátečnic

Pistole - více cílů za pohybu

Pistole - více cílů za pohybu

Pistole - základy

Zaklady manipulace, bezpecnost. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - základy střelby z krytů

Pistole - základy střelby z krytů. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - základy střelby za pohybu a po změně pozice

Pistole - základy střelby za pohybu a po zastavení (po změně pozice). Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.

Pistole - závady

Řešení závad. Trenink slouzi k procviceni dovednosti a technik, ktere ucastnik (treba i nedokonale) ovlada. Trenink nenahrazuje vyuku. V pripade, ze je tema treninku pro vas zcela nove, navstivne, prosim, nejprve vhodny kurz.